Otevírací doba: po-pá 9-17h

Připojuji se jednoznačně ke všem pozitivním reakcím viz. Opavak Opavský 🙂
Dokonalá kombinace Davida a kliniky Serkan Aygin si zaslouží víc než 5 hvězdiček ale Google je holt žgrd 🙂
Osobně jsem při hledání řešení co s mým postupujícím „letištěm na hlavě“ vyzkoušel vše možné. Zkoušel jsem i dvou letou poctivou kůru s Provexinem jehož alternativu užívá údajně i Donald Trump 🙂 VYHOZENE PENIZE.
Návštěva klinik v ČR (Praha, Brno) ztráta času a peněz. Na českých klinikách mi udělali vyšetření, vizualizaci a prý 800-1500(te je prý max. co dělají) štěpů bude stačit a údajně unikátní robot to udělá dokonale. Cena 180-250 tis. Kč. Po shlédnutí vizualizace a poradě se svým bankovním kontem jsem si šel raději koupit novou kšiltovku.
Naštěstí jsem se však po čase oklepal a donutil hledat dál. Narazil jsem na Davida a kliniku dr. Serkana.
Kompletní servis včetně letenky, pobytu, převozů na/z kliniky do hotelu, prohlídka Istanbulu, večerní zábava atd.. SKVĚLÝ!
A vlastní zákrok? Klinika je na špičkové úrovni, oproti tomu co jsem viděl u nás, o minimálně třídu výš. Vše nové, kombinace přírodní dřevo, nerez, kámen ..prostě luxus. Místo čekáren pohodlné bary ve stylu kavárny. Úžasný a zkušený personál. Bylo na co koukat 🙂 .. tedy pro chlapy.
Samotný zákrok bych hodnotil jako příjemný, tedy aspoň já si jej užil 🙂
Pooperační péče skvělá.
A výsledek? Několikanásobně více štěpů oproti doporučení z českých klinik za několikanásobně nižší cenu a v perfektní kvalitně s celoživotní zárukou. Na roboty zapomeňte, ty jsou v reálu krokem zpět. Každá hlava si žádá něco jiného a troufám si říct, že co transplantace to umělecké dílo. Robot určitě zvládne udělat skvělý rejžák na podlahu 🙂 ale to asi na hlavě nosit nechcete, že?! 🙂
Prostě maximální spokojenost, DOPORUČUJU 🙂
P.S. asi jsem se měl trošku učesat.. 🙂 .. musím si na to zvyknout 🙂


Vstupná konzultácia je zadarmo

Nechajte nám svoje telefónne číslo. Zavoláme vám a dohodneme si vhodný termín.

    Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích.