Otevírací doba: po-pá 9-17h

Obnovení vlasů
moderní technologií Sapphire FUE

Technika Sapphire FUE (Follicular Unit Extraction) je nejúčinnější inovativní metodou v Evropě. Jedná se o operaci, při které dochází k extrakci vlasových folikul z oblasti, kde má pacient kštici nejhustší, a jejich následné naroubování do postiženého místa. Výsledný efekt je naprosto přirozený. Zákrok se provádí v lokální anestezii, je bezbolestný a nezpůsobuje žádné komplikace.

Sapphire FUE

Proč je Sapphire FUE účinnější
než běžná FUE metoda?

přesnější tvorba kanálků     
stabilnější uchycení vlasového štěpu     
rychlejší obnovení tkáně     
bujnější kštice a přirozenější vzhled     
nižší riziko komplikací      
hladší vlasová pokožka     
Bez jehel
i
Klinika

Žádné jizvy

Nezanechává jizvy a žádné trvalé následky (např. bolest, necitlivost).

Bez bolesti

Minimální pooperační bolesti (pouze větší citlivost 1. týden po operaci).

Přirozený výsledek

Velmi přirozený výsledek s možností opětovného zákroku pro dosažení maximálních výsledků.

Co očekávat před, v průběhu
a po transplantaci

Den před transplantací nepijte alkohol a nekuřte. Na zákrok se pohodlně oblékněte a vezměte si rozepínací košili, aby později nedošlo ke zbytečnému doteku štěpů. Přijďte s plným žaludkem a řádně odpočatí. Po transplantaci budete potřebovat tělové mléko, které při mytí vlasů pomáhá odstraňovat stroupky.

Péče
po transplantaci

Náš balíček zahrnuje ošetření i převaz po zákroku. Jak se ale o pokožku a nově transplantované vlasy starat následující dny? Poradíme vám!

První tři dny

Pacient musí být velmi opatrný a neměl by se zbytečně dotýkat operované oblasti. Ta musí zůstat v klidu, aby se přenesené vlasové kořínky dobře usadily a zasadily do kůže. První den jde pacient na kontrolu. Doktor zhodnotí stav transplantace, převáže ránu, a doporučí následnou léčbu a péči.

Týden po transplantaci

Po měsíci

Prvních 12 měsíců

Další transplantace

Transplantace vousů

Transplantace vousů

Při transplantaci vousů se také používá spolehlivá Sapphire FUE metoda, kdy se do tváře transplantují vlasové kořínky ze zadní části hlavy. Zákrok se provádí v lokální anestezii a pacient se nemusí obávat jizev ani stehů.

Transplantace obočí

Transplantace obočí

Mezi transplantacemi vlasů vyžaduje transplantace obočí nejvíce pozornosti a péče. Je důležité pacientovi poskytnout přirozený a realistický výsledek. Pro transplantaci obočí využívají odborníci na klinice metodu Sapphire FUE.

Transplantace vousů

Transplantace vlasů pro ženy

Pro transplantaci vlasů u žen platí stejné podmínky jako u mužů. Není třeba se ničeho bát. Metoda Sapphire FUE je bezbolestná, vhodná pro všechny a nezanechává žádné estetické vady na kráse.
Vyzkoušejte ji!

Vstupní konzultace je zdarma

Nechte nám své telefonní číslo. Zavoláme vám a domluvíme si vhodný termín.

    Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích.