Otevírací doba: po-pá 9-17h

FUE

FUE (follicular unit extraction) je moderní metoda transplantace vlasů, při které jsou jednotlivé vlasové folikuly odebrány z oblastí s hojným výskytem vlasů a následně transplantovány na místa s řídnoucími vlasy. Tato metoda je velmi šetrná k pokožce a vlasovým folikulům, nevyžaduje žádné řezy nebo stehy, což minimalizuje bolest a zkracuje dobu rekonvalescence. Navíc, díky trvalému přenesení vlasových folikulů, jsou výsledky trvalé a přirozené. Metoda FUE je tedy velmi oblíbená pro svou minimální invazivitu, rychlost zotavení a trvalé výsledky.

DHI

Metoda DHI (direct hair implantation) je inovativní metoda transplantace vlasů, která umožňuje precizní a velmi přesnou implantaci vlasových folikulů pomocí speciálního pera choi pen. Tato metoda minimalizuje poškození pokožky a vlasových folikulů a zajišťuje velmi přirozený vzhled vlasů. Navíc, díky absenci řezů nebo stehů, minimalizuje bolestivost a riziko infekce. Zároveň se hodí více na implantaci mezi stávající vlasy. Doba rekonvalescence po zákroku je kratší než u ostatních metoda až o 30%. Metoda DHI je tedy vhodná pro ty, kteří hledají přesnou a minimálně invazivní metodu transplantace vlasů, s rychlou dobou rekonvalescence a velmi přirozenými výsledky.

Žádné jizvy

Nezanechává jizvy a žádné trvalé následky (např. bolest, necitlivost).

Bez bolesti

Minimální pooperační bolesti (pouze větší citlivost 1. týden po operaci).

Přirozený výsledek

Velmi přirozený výsledek s možností opětovného zákroku pro dosažení maximálních výsledků.

Co očekávat před, v průběhu
a po transplantaci

Den před transplantací nepijte alkohol a nekuřte. Na zákrok se pohodlně oblékněte a vezměte si rozepínací košili, aby později nedošlo ke zbytečnému doteku štěpů. Přijďte s plným žaludkem a řádně odpočatí. Po transplantaci budete potřebovat tělové mléko, které při mytí vlasů pomáhá odstraňovat stroupky.

Péče
po transplantaci

Náš balíček zahrnuje ošetření i převaz po zákroku. Jak se ale o pokožku a nově transplantované vlasy starat následující dny? Poradíme vám!

První tři dny

Pacient musí být velmi opatrný a neměl by se zbytečně dotýkat operované oblasti. Ta musí zůstat v klidu, aby se přenesené vlasové kořínky dobře usadily a zasadily do kůže. První den jde pacient na kontrolu. Doktor zhodnotí stav transplantace, převáže ránu, a doporučí následnou léčbu a péči.

Týden po transplantaci

Po měsíci

Prvních 12 měsíců

Další transplantace

Transplantace vousů

Transplantace vousů

Při transplantaci vousů se také používá spolehlivá Sapphire FUE metoda, kdy se do tváře transplantují vlasové kořínky ze zadní části hlavy. Zákrok se provádí v lokální anestezii a pacient se nemusí obávat jizev ani stehů.

Transplantace obočí

Transplantace obočí

Mezi transplantacemi vlasů vyžaduje transplantace obočí nejvíce pozornosti a péče. Je důležité pacientovi poskytnout přirozený a realistický výsledek. Pro transplantaci obočí využívají odborníci na klinice metodu Sapphire FUE.

Transplantace vousů

Transplantace vlasů pro ženy

Pro transplantaci vlasů u žen platí stejné podmínky jako u mužů. Není třeba se ničeho bát. Metoda Sapphire FUE je bezbolestná, vhodná pro všechny a nezanechává žádné estetické vady na kráse.
Vyzkoušejte ji!

Zdarma

UŠETŘETE SVŮJ ČAS A ZJISTĚTE,
CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

Jak se připravit na transplantaci vlasů: Důležité informace o přípravě na zákrok transplantace vlasů a jak se na něj správně připravit.
Co vás čeká po transplantaci vlasů: Seznamte se s tím, co můžete očekávat po provedení transplantace vlasů a jaké jsou následující kroky.

Tímto vám usnadníme získání nejdůležitějších informací o transplantaci vlasů.

Vstupná konzultácia je zadarmo

Nechajte nám svoje telefónne číslo. Zavoláme vám a dohodneme si vhodný termín.

    Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích.