Dr. Serkan Aygin

Dr. Serkan Aygin

Dr. Serkan Aygin je světově uznávaný lékař, specializující se na transplantaci vlasů. Léčbě alopecie se věnuje přes 20 let. Po své lékařské přípravě absolvoval specializační kliniku v oboru klinické farmakologie na Instanbulské univerzitě a dermatologii v nemocnici Vakıf Gureba. V této nemocnici pracoval jako dermatolog, poté se specializoval na vlasové nemoci. Jejich léčbě se věnuje od roku 1996. Každý den provádí úspěšné operace klientů z celého světa. Pravidelně se účastní konferencí v různých zemích, kde přednáší o estetické medicíně.

Pracoval jako dermatolog v nemocnici Dermatologie a vlasové nemoci v nemocnici Vakıf Gureba. Od roku 1996 pracuje na léčbě vypadávání vlasů.

ISD

Údaje o klinice
Dr. Serkana Aygina

0 %
úspěšnost uchycení vlasů
0
let zkušeností s transplantacemi vlasů
0
světových konferencí
0
spokojených klientů

Nejmodernější technologie

Na klinice se používá přístroj Trillix, díky kterému je lékař schopen odebrat vlasový štěp, aniž by jej poškodil, a poté ho vložit zpět do kůže na požadované místo, kde postupně zaroste. Díky malému průměru přístroj nezanechává jizvy a minimalizuje ztrátu krve.

Kde se klinika nachází?

Přímo v centru Istanbulu, města estetické chirurgie a medicíny. Spojte příjemné s užitečným a vraťte se z dovolené s kšticí jako zamlada!

Mrkněte se na videa

Chcete se o moderní metodě transplantace vlasů
dozvědět více?

Man

Zatočte s plešatěním jednou provždy.
Buďte opět sami sebou!

Více o transplantaci vlasů

Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích.