Otevírací doba: po-pá 9-17h
Klinika Aramedica

AraMedica

Rádi bychom vám představili naši novou kliniku na transplantaci vlasů v Istanbulu – Aramedica. Jsme cestovní agentura Aratravel s 12 lety zkušeností v zprostředkování kvalitních a bezpečných transplantací vlasů na jedné z nejlepších klinik v Istanbulu. Na základě této dlouholeté spolupráce jsme se rozhodli vytvořit vlastní kliniku, která bude poskytovat našim klientům ještě lepší služby, ale za ještě dostupnější cenu než tomu bylo doposud. Mrkněte na nové ceny zde.

Aramedica vám nabízí moderní a vysoce kvalitní zařízení, zkušené odborníky a špičkovou technologii pro transplantaci vlasů. Naše klinika je plně vybavena nejmodernějšími zařízeními a využíváme nejnovější technologie a metody, aby byla vaše transplantace co nejúčinnější a bezbolestná. Kromě toho vám nabízíme kompletní balíček včetně ubytování, dopravy a asistence v Istanbulu. Naše klinika se nachází v blízkosti nejznámějších turistických atrakcí, takže si můžete užít krásy Istanbulu a současně se postarat o své vlasy. V Aramedice se věnujeme nejen transplantaci vlasů, ale také péči o zdraví vlasů. Proto nabízíme také širokou škálu produktů pro péči o vlasy, které vám pomohou udržet zdravé a krásné vlasy i po transplantaci. Jsme hrdí na naše zkušenosti a spokojenost našich klientů, kteří nám dali své důvěry a nyní mohou mít zase plné a krásné vlasy. Pokud hledáte kvalitní a bezpečnou transplantaci vlasů, zvolte Aramedicu – naši odborníci vám rádi pomohou vrátit vám zpět vaši sebevědomí a krásu vlasů.

Co na certifikátu obdržíte?

  • Metoda Transplantace: Náš certifikát zahrnuje informace o metodě, kterou byl váš zákrok transplantace vlasů proveden - DHI, FUE nebo jiná.
  • Počet Transplantovaných Štěpů: Certifikát obsahuje přesný počet vlasových štěpů, které byly úspěšně transplantovány během vašeho zákroku.
  • Záruka a Kvalita: S naším certifikátem garantujeme kvalitu a profesionalitu provedení. Vaše spokojenost a skvělý výsledek jsou pro nás prioritou.
  • Komunikace s Klientem: Certifikát zahrnuje komunikační proces po zákroku. Budeme pravidelně posílat kontrolní fotografie a společně budeme sledovat váš pokrok.
  • Kontrola Kvality: Naši odborníci budou pečlivě kontrolovat vaše kontrolní fotografie, abychom zajistili, že výsledný vzhled odpovídá našim vysokým standardům.
  • Odborná Podpora: Během období 12 měsíců od zákroku budete mít přístup k odborné podpoře a poradenství. Jsme tu pro vás v každém kroku.
  • Výsledný Vzhled: Certifikát potvrzuje vaši důvěru ve výsledný vzhled. Uvidíte pozitivní změny, které vám nové vlasy přinesou.

Naše zkušenosti a výsledky Aratravel Medical Tourism
AraMedica

0 %
úspěšnost uchycení vlasů
0
let zkušeností s transplantacemi vlasů
0
světových konferencí
0
spokojených klientů

Nejmodernější technologie

Na klinice se používá přístroj Trillix, díky kterému je lékař schopen odebrat vlasový štěp, aniž by jej poškodil, a poté ho vložit zpět do kůže na požadované místo, kde postupně zaroste. Díky malému průměru přístroj nezanechává jizvy a minimalizuje ztrátu krve.

Vstupná konzultácia je zadarmo

Nechajte nám svoje telefónne číslo. Zavoláme vám a dohodneme si vhodný termín.

    Buďte s námi v kontaktu i na sociálních sítích.