Transplantace vlasů
nejmodernější metodou

Letní AKCE - Ušetřete

10.000 CZK (400€)!

Nyní máte jedinečnou příležitost využít naší letní akce a získat transplantaci vlasů s neuvěřitelnou slevou 10.000 CZK (400€)! Připojte se k našim spokojeným klientům a získejte zpět svůj sebevědomý vzhled za skvělou cenu. Transplantace vlasů teď již od 59.900 CZK (2590€)

AKCE PRODLOUŽENA!
Podmínky akce:

Akce platí pro klienty, kteří uzavřou smlouvu v období od 1.7.2024 do 31.7.2024. Zákrok můžete absolvovat kdykoliv během podzimních termínů dle vašich preferencí.

Co jste o nás napsali

Zašlete poptávku právě teď a využijte letní slevu!

Neváhejte a využijte naší exkluzivní letní nabídky! Zašlete nám svou poptávku ještě dnes a získejteslevu 10.000 CZK (400€) na transplantaci vlasů.
Naše moderní metody vám zajistí přirozený atrvalý výsledek.

Výhody našich transplantací vlasů

Proč si vybrat nás?

Obrazek-WhatsApp-2024-06-27-v-16.32.59_08d8976a.jpg

Bezbolestný zákrok

díky lokální anestezii.

Žádné velké viditelné jizvy

Rychlé hojení

Používáme nejmodernější technologie

FUE/DHI, které přinášejí přirozeně vypadající výsledky!

Jak správně nafotit fotografie!

Chci zaslat nezávaznou poptávku

Odpověď vám zašleme co nejdříve

  Jméno *

  Příjmení *

  Telefonní číslo *

  E-mailová adresa *

  Věk *

  Zvolte si termín *

  Poznámka

  Sem nahrajte vaše fotografie.

  Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů najdete zde

  Marek Ročňák
  Marek Ročňák
  Dobrý den, rád bych se podělil o svou dosavadní zkušenost s transplantací vlasů s cestovní kanceláří Aratravel. Transplantací jsem si prošel před 3 dny. Pro svou potřebu jsem si vybral balíček FUE + letenky. Bylo mi zjištěno, že budu potřebovat voperovat 4200 štěpů. Všechno bylo do puntíku zajištěné: od letu do Istanbulu, všech transferů, ubytování, operace a návratu do Prahy. Co se týká samotné transplantace, byl jsem mile překvapen, jak všechno hladce proběhlo. Samotná operace mohla trvat cca 5-6 hodin. Personál kliniky byl vstřícný a vždy nápomocný. S celkovým zákrokem a pooperačním přístupem jsem byl nadmíru spokojený. Momentálně procházím procesem rekonvalescence a moc se těším na budoucí výsledky. Rád bych vyzdvihl paní Evu, která se o nás pečlivě starala během pobytu i operace. Moc si vážím její podpory. Z dosavadních zkušeností Vám služby kliniky Aramedica a cestovní kanceláře Aratravel naprosto doporučuji! Během následujících měsíců doplním výsledky transplantace. Mockrát děkuji týmu Aratravel! S pozdravem, Marek Ročňák
  Antonin Rovner
  Antonin Rovner
  kolik stoji transplantace vlasu?
  Dominik Alina
  Dominik Alina
  Klinika aj Hotel bez problémov. Personál slušný. Transfery ne jednotkou. Eva ako delegátka 5/5 Zatiaľ prvé dni po zákroku všetko v poriadku. Update napíšem keď budú vidieť výsledky.
  Michal Struska
  Michal Struska
  Před 3 dny jsem absolvoval transplantaci vlasů na klinice v Istanbulu a recenzi píšu, protože jsem byl spokojen se zařízením pobytu, letenek i samotného zákroku. Delegátka Eva se o naší skupinu starala velmi dobře, o všem jsme byli informováni a když nebylo cokoliv jasné tak vše dovysvětlila. Výsledek zatím hodnotit nemůžu, ale péči a vše okolo bylo super !
  Miroslav Sladek
  Miroslav Sladek
  Velice přátelské a přívětivé prostředí na klinice Ara Medica. Cítil jsem se velice dobře v tomhle prostředí. Velice děkuji pí. Evě za profesionální přístup a samozřejmě celému týmu v Ara Medica. Případným zájemcům velice doporučují a příští rok chci jet znovu protože jsem neměl dostatek štěpů v dárcovské oblasti.
  Sergio Hapon
  Sergio Hapon
  1.Dobrý den . Je to už moje druha recenze za poslední 3 roky . Teď právě udělal další transplantace vlasů přes kliniku AraMedica ale novou metodou transplantace DHI , a musím přiznat že je to fakt velky rozdíl , a dobrá kvalita. A proto chci poděkovat Eve, a celemu tymu AraMedica za super výkon a kvalitu práce. Těším se až za půl roku mužů poslat další fotky do a po . Ještě jednou děkuji. S pozdravem Sergio Hapon. 2.Ahoj všichni. Ne budu hodně kecat . Kluci toho už hodně popsali , chtěl taky poděkovat Davidu Odehnalovi a Dr. Serkanu Ayginu a jeho teamu . Je to profi přístup pro každého klienta , a hlavně super výkon a kvalita . Mám kamarády který na ten můj přiber docela skepticky koukali a jenom se usmívali na mne . A po 8 měsících po transplantaci vlasu je vidět obrovskou změnu. Více foto do a po. Přeji vám všechno nejlepší. S pozdravem Sergio Hapon.
  Radek Krčmář
  Radek Krčmář
  Veliká spokojest s dopravou, paní delegátkou i samotným personálem. Obrovská výhoda,že klinika je součástí hotelu,nemusíte řešit přesuny autem.V pohodlném oblečení a papučích přejdete na sál a po zákroku zpět na pokoj. Dále bych chtěl pochválit starostlivý a profesionální přístup personálu a následnou péči. Mohu jen doporučit. S pozdravem Radek, Valašské Meziříčí
  Lukáš Přibík
  Lukáš Přibík
  Absolvoval jsem transplantaci vlasů metodou DHI ve společnosti Aramedica a mohu vyjádřit naprostou spokojenost. Všechny organizační aspekty cesty byly zajištěny na vysoké úrovni, což mi umožnilo plně se soustředit na samotný zákrok. Paní Eva jako delegátka perfektně zařídila letenky a převoz mezi letištěm a hotelem, který byl nejen pohodlný, ale i přímo spojený s klinikou, což bylo velmi praktické. Hotelové ubytování bylo skvělé, pokoje čisté a personál vstřícný. Celkově hodnotím svou zkušenost jako vynikající a děkuji celému týmu Aramedica za profesionální přístup a péči.
  Filip Cejnar
  Filip Cejnar
  Když jsem si prohlížel fotky z posledních 5 let, došlo mi, jak se mé kouty nekompromisně zvětšují. Rozhodl jsem se, že s tím něco udělám. Na doporučení kamaráda jsem přes sociální sítě narazil na kliniku AraMedical Istanbul a agenturu AraTravel, které mě zaujaly svou srozumitelnou nabídkou. Na finální rozhodnutí mi stačil jen měsíc a rozhodně nelituji! Vše proběhlo hladce jako po másle. Velmi oceňuji péči delegátky, která mi srozumitelně podala veškeré informace a zaslala je také písemně. Péče na klinice byla prvotřídní, i když s personálem si moc nepopovídáte. Nenarazil jsem ani na problém s bezlepkovým stravováním. Teď už se jen těším, až se za 6 měsíců podívám do zrcadla na výsledek transplantace. AraMedical mohu jedině doporučit a děkuji celému týmu za skvělou péči.
  Zdeněk Bartůněk
  Zdeněk Bartůněk
  Aramedica určitě ano !!!

  Skupinové zájezdy na transplantaci vlasů do Istanbulu

  Objevte příběhy našich klientů, kteří se rozhodli pro změnu života s transplantací vlasů v Istanbulu. Naše exkluzivní zájezdy, organizované klinikou Aramedica, poskytují nejen špičkovou lékařskou péči, ale i pohodlný a bezstarostný zážitek. Podívejte se na fotografie skupin našich klientů, kteří nám důvěřovali a dosáhli skvělých výsledků. Přidejte se k nim a udělejte první krok k obnovení svého sebevědomí.